Wiatr w żagle

Amatorów żeglarstwa jest bardzo wielu, niektórzy uprawiają czynnie sport żeglarski a inni, niestety, lubią żagle z własnego fotela. Poprzez szkła powiększające oglądają statki małe i duże, sprawdzają ich detale i przede wszystkim czasami umieszczają żagle w szklanych butelkach.
Dekoracje żeglarskie to najlepszy prezent dla hobbysty, który bardzo luci żagle. Oferowane na rynku dekoracje żeglarskie są przeróżne. Oczywiście nie wszystko co w paski oznacza od razu żagle i marynarza. Jednak większość takich gadżetów jest ładna i elegancka.


Zeglarskie poduszki, koce, obrazy, statki w butelkach to tylko część przykładów przedmiotów marynistycznych. Większość z nich jest ładnie i estetycznie wykonana a domy pełne tego typu dekoracji zdarzają się bardzo często. Z łatwością można znaleźć meble marynistyczne, regały przedstawiające łodzie czy stoły przypominające ster. Ozdobienie ścian marynistycznymi naklejkami też nie jest żadnym problemem. Mało tego, dzisiaj każdy zwolennik żagli czy jachtów może urządzić swoje lokum zupełnie tak jak urządzone jest na okrętach.
Dla sympatyka tematów marynistycznych nie jest problemem znalezienie odpowiedniego prezentu, który w pełni zadowoli jego gusta. Sieci rybackie, różne breloki, stołki marynistyczne czy obrazy o wspomnianej tematyce to dzisiaj przedmioty łatwe w zdobyciu. Urządzając marynistyczne mieszkanie pamiętajmy o kolorach, które doskonale współgrają z tematem marynistycznym czyli o bieli, granacie i czerwieni. Pomyślmy także o odpowiednim oświetleniu, piękne marynistyczne żyrandole i ciekawe i tematyczne kinkiety można także znaleźć na rynku dekoracji.
Wieszaki, półki, stojaki, szafki czy dekoracje ścienne wszystko to morze z łatwością wprowadzić nas w morski nastrój.

Czytaj więcej: Szkła powiększające | Snob-shop.pl