Reklamuj się przy użyciu przypinki

Jest coraz więcej możliwości zareklamowania, i to bardzo skutecznie, swojej firmy czy działalności. Możemy się reklamować na ulotkach, banerach, w telewizji, w radiu, ale wspaniałą możliwością są też takie gadżety reklamowe jak przypinki na agrafce. Producent przypinek oferuje nam między innymi wydruk logo firmy czy sloganu reklamowego umieszczony przeważnie na aluminiowej blaszce w kształcie okręgu.

Przypinki reklamowe możemy rozdawać na targach, w swoim biurze czy sklepie stacjonarnym, a nawet załączać do zamówień internetowych. Przypinki reklamowe może nosić każdy, wystarczy, że użytkownik przypnie ją do ubrania i od razu automatycznie się dla nas reklamą i to w dodatku mobilną. Dzięki temu, że przypinki są z reguły kolorowe, zapadają odbiorcy w pamięć.

Bardzo istotnym plusem jest fakt, że przypinki są dość tanie – dotyczy to zamówień hurtowych. Koszt takich przypinek waha się od kilkudziesięciu groszy do max paru złotych zależnie od średnicy, producenta oraz tego czy zdecydujemy się wzbogacić przypinki o jakiś atrybut. Co mam na myśli? Producenci dają bowiem możliwość wybrania przypinki z brelokiem do kluczy, lusterkiem, a nawet otwieraczem do kapsli. Wpływ na cenę ma również to czy przypinki będą zapinane na agrafce czy magnesie.

Przypinka z pewnością spodoba się każdemu zleceniodawcy. Czemu tak uważam? Ze względu na to, iż on sam zaprojektuje przypinkę reklamową (może wybrać kolor, aplikację, czcionkę tekst, jego rozmiar, bo sam tworzy grafikę, która będzie nadrukowana na przypinkach). Zamów przypinki tutaj: http://buttonfly-przypinki.pl/

Reasumując przypinki reklamowe są wyjątkową opcją zareklamowania działalności ze względu na prosty przekaz, przyjazną dla oka kolorową formę i szeroką dostępność. Większość ludzi woli wziąć od osoby rozdającej gadżety reklamowe przypinkę niż ulotkę, ponieważ interesująco zaprojektowaną przypinkę reklamową można traktować jako dodatek do ubioru, w celach dekoracyjnych przypiąć do torby, plecaka, bądź piórnika.