Oświetlenie przyszłości

Moduły ledowe to inaczej mówiąc światła przyszłości, które niebawem zrewolucjonizują rynek oświetlenia. Stosowane są głównie w reklamach oraz jako elementy składowe opraw oświetleniowych i lamp LED. Moduły ledowe to bardzo uniwersalne źródła światła, ponieważ można je stosować nie tylko w pomieszczeniach, ale także na zewnątrz budynku jako np. oświetlenie dekoracyjne. Są to produkty bardzo odporne na wstrząsy, uderzenia i wibracje. Moduły ledowe stanowią doskonałe rozwiązanie w miejscach trudno dostępnych.

Efektownie i twórczo oświetlone budynki czy dekoracyjne podkreślanie wnęk, ścian, mebli oraz schodów to tylko niektóre możliwości diod elektroluminescencyjnych, czyli modułów ledowych. Moduł Led Samsung jest niezawodny i zdobyły uznanie użytkowników. Ogromną zaletą modułów LED jest ich odporność na zmianę temperatur, co sprawia, że pracują nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. To powoduje, że moduły ledowe są najczęściej stosowane w kasetonach, literach, banerach oraz w bardzo płytkich formach przestrzennych. Zaletą ich jest także szeroki kąt światła i żywotność, aż do 60000 godzin.

Moduł LED Samsung to klasa sama w sobie, co gwarantuje nam już sama firma. Wysoka klasa szczelności modułu oraz jego szeroki kąt świecenia sprawił, że produkt ten coraz częściej wykorzystywany jest w oświetleniu akwarystycznym. Moduł LED Samsung jest dostępny w szerokiej gamie, spectrum temperatury barwowej 3000K, 6500K, 10000K, RGB pozwala oświetlić prawie każde akwarium. Dostępne są moduły ledowe w kolorach czerwony, zielony i niebieski, które wykorzystywane są przy wspomaganiu wzrostu roślin.