Co zawiera się w cenie usług DJ-a?

Za pomocą kompleksowej obsługi muzycznej oraz wizualnej DJ może urozmaicić wesele jak i każdą inną uroczystość. Usługa specjalisty od odtwarzania dźwięków jest pożądana w szczególności podczas organizacji nowoczesnych wesel, firmowych uroczystości integracyjnych, czy też hucznych imprez studniówkowych.

Profesjonalne firmy coraz częściej zadania DJ-a łączą z oprawą wizualną, przy pomocą kolorowych świateł, czy też klimatycznych dymów. Ponadto DJ na wesele często współpracuje dodatkowo z wodzirejem. Czy całościowa opieka nad aranżacją i prowadzeniem uroczystości musi wiązać się z wysokimi kosztami?

Cena pracy DJ-a uzależniona jest od czasu trwania wesela czy innej imprezy oraz usług dodatkowych, na które się zdecydujemy. Jeśli w zakres naszych wymagań wchodzi konferansjerka, organizowanie zabaw oraz konkursów – możemy spodziewać się nieznacznie wyższej ceny, aczkolwiek nie zawsze, bo część z DJ-ów ma takie usługi od razu wliczone w cenę.

Zwykle impreza weselna trwa około 12 godzin. Tego typu uroczystość wiąże się z średnim wydatkiem w wysokości od 1500 złotych do 3000 złotych. Warto zwrócić uwagę na to, czy DJ na wesele posiada własny porządny sprzęt nagłaśniający oraz oświetleniowy, czyli profesjonalne głośniki, mikrofon, czy też różnego rodzaju lampy oraz lasery. Z reguły większość DJ-ów takim dysponuje, ale zdarzają się też jeszcze tacy, co nie dorobili się kompletnego sprzętu. Informacja ta jest istotna, ponieważ w przypadku konieczności dodatkowego wynajmu nawet pojedynczego sprzętu muzycznego zostaniemy narażeni na nadprogramowe koszty.

Jeśli zdecydujemy się na zatrudnienie DJ-a na wesele z pewnością możemy spodziewać się świetnej zabawy przez całe wesele.

Sprawdź ofertę na: http://gmusic.com.pl/2,1,0,o_nas.html