Bądź niebanalny – stwórz własne przypinki

Sezon na przypinki – spotykane również pod takimi nazwami jak buttony, badziki czy plakietki – trwa cały rok. Wydawać by się mogło, że tego typu ozdoby cieszą się powodzeniem tylko w przypadku firm, jako gadżet reklamowy. Nic bardziej mylnego. Badziki, czyli znaczki z przeróżnym przekazem, można wykorzystać na wiele sposobów.

Chcesz, by Twoje urodziny zapamiętali wszyscy goście? Zrób przypinki na zamówienie z hasłem „Nie straszna mi 40”. Nie masz pomysłu na prezencik dla gości weselnych? Badziki z Waszymi imionami i datą ślubu będą świetną niespodzianką i nawet jeśli wylądują później w jakiejś szkatułce z nienoszoną biżuterią, pamiątka zostanie. Tak jak życzenia świąteczne, laurki od dzieci lub okolicznościowe magnesy.

Twojej firmie przydałaby się mała akcja promocyjna? Przypinki reklamowe doskonale spełnią się w tej roli. Możesz na nich umieścić cokolwiek: logo firmy, nazwę wiodącego produktu, żartobliwe hasło. Takie badziki mogą być widoczne wszędzie, w przeciwieństwie do wizytówki. Owszem, wizytówka jest bardziej profesjonalna lecz także wymaga odpowiedniej oprawy na przykład w postaci eleganckiego wizytownika, właściwej formy podania, zaprezentowania.

Ma to swoje plusy lecz czasem warto wyjść poza schemat biznesowy, zaskoczyć otoczenie niebanalnym pomysłem, wywołać uśmiech na twarzy. Przypinki na zamówienie pomogą Ci wyrazić siebie w oryginalny sposób. Odważysz się? Odpowiedziałeś twierdząco? W takim razie sprawdź jak zamówić przypinki na Buttonfly.pl i przekonaj się jakie to proste.