Aktywny czas w Krakowie

Jak spędzić aktywnie czas w Krakowie? Zlokalizowany na południu Polski Kraków to nie tylko miasto pełne zabytków, muzeów i spotykanej na każdym kroku historii. Kraków to także miasto przepełnione studentami, a co za tym idzie rozrywką. Wybierając się na wycieczkę do Krakowa warto, oprócz tradycyjnych metod spędzania wolnego czasu, zdecydować się na grę miejską.

Gra miejska, jak sama nazwa wskazuje, to gra która wykorzystuje terytorium miasta. To idealny sposób na połączenie zabawy i aktywnego spędzania wolnego czasu ze zwiedzaniem. Gra miejska to forma rozrywki dla każdego, kto lubi rozwiązywanie zagadek i łamigłówek. Niejednokrotnie ten typ gry ma charakter tematyczny. To idealna forma spędzania czasu nie tylko na wyjeździe prywatnym, ale i wyjazdach firmowych. Każda forma współpracy połączonej z zabawą motywuje współpracowników do podjęcia działania w grupie.

Interesuje Cię gra miejska w Krakowie? Koniecznie zobacz tutaj: http://www.lostroom.pl/gra-miejska

Wspaniałą alternatywą dla gry miejskiej na świeżym powietrzu jest popularny w dzisiejszych czasach escape room. Ten rodzaj zabawy polega na zamknięciu uczestników w pokoju, z którego muszą się wydostać. Tylko odpowiednia współpraca, logika i spryt sprawią, że im się to uda. Escape room może mieć różny charakter, począwszy od tematyki przygodowej, a skończywszy na thrillerze. Kraków to istna kolebka escape room’ów, stąd będziesz miał w czym wybierać. Podejmij się wyzwania i nie zwlekaj z decyzją!